Psychoterapia

W Centrum Zdrowia Psychicznego w Lublinie usługi terapeutyczne świadczy zespół doświadczonych specjalistów o wysokich kwalifikacjach, którzy nieustannie dbają o rozwój zawodowy i przestrzeganie ustalonych standardów etycznych w swoim zawodzie.

Terapia to skuteczna pomoc dla osób, które mają trudności w relacjach z innymi (bliskimi, rówieśnikami), borykają się z niskim poczuciem własnej wartości, doświadczyły sytuacji kryzysowej w życiu zawodowym lub osobistym, cierpią po stracie bliskiej osoby, poszukują sensu, celu życia, nie radzą sobie z emocjami lub innymi aspektami swojego życia.

Prowadzimy terapię grupową, rodzinną terapię par i małżeństw oraz terapię indywidualną. Pracujemy z dziećmi, młodzieżą i osobami dorosłymi. W naszym centrum uzyskacie Państwo szeroki zakres pomocy przy różnego rodzaju problemach i zaburzeniach. W Centrum Zdrowia psychicznego w Lublinie pacjenci mogą czuć się pewnie i bezpiecznie. Zapewniamy całkowitą dyskrecję oraz życzliwą, pełną empatii, zrozumienia i spokoju atmosferę.